Teslimat&İade Koşulları

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.
 
Teslimat ve Fatura Adresleri
Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
 
Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.
 
Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir.
bakofis.com da kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
 
Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir.
Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.
 
( ! ) Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir. 
 
Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve email adresiniz kullanılacaktır.
 
Sadece Adrese Teslimat Yapılır
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz.
Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.
 
Teslimat Süreci
Sipariş işlemlerini tamamladığınız ürünler tarafınıza Kargo ile gönderilir. Firmamızın stoklarında mevcut olan ürünler hafta içi günlerde saat 16:00’ya kadar kargoya teslim edilir. Firmamız stoklarında mevcut olmayıp, ithalatçı stoklarında mevcut olan ürünler ise siparişinizi takip eden 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya verilen ürününüz bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak en geç 7-10 gün içerisinde tarafınıza teslim edilir. Doğal afetler sebebi ile kargo firmalarının teslimat yapamamasından dolayı firmamız mesuliyet kabul etmez. Ürün siparişini veren müşterilerimiz, ödeme işlemlerini tamamlamakla yükümlüdürler. Ödemesi yapılmamış olan hiçbir ürün teslim edilmez.
 
Firmamız Adresinden Yapılacak Olan Alımlar
Ödeme işlemlerini tamamlayan müşterilerimiz firmamızdan ürünlerini teslim alabilirler. Ancak ithalatçı stoklarında mevcut olup, firmamız stoklarında mevcut olmayan bir ürünü sipariş etmeniz halinde, hemen ürün teslimi yapamayabiliriz. Ürünün ne zaman teslim alınabileceğini lütfen müşteri temsilcisi ile teyit ediniz. Ürünün siparişinin verilip, ödemesinin yapılmadığı durumlarda kesinlikle ürün teslimatı yapılmaz.
 
Kargo Ücretleri
Kargo ücreti KDV dahil 50 TL’yi aşan alışverişlerinizde, kargo ücreti firmamız tarafından ödenmektedir. Bu rakamın altındaki siparişin kargo ücreti MÜŞTERİ tarafından ödenir.
 
Kargonuzun Eksik Veya Hasarlı Olması Durumu
Kargonuz size teslim edildiğinde, mutlaka kargo görevlisinin yanında ürünlerinizin kontrolünü yapınız. Kargo firmaları teslimat yapıldıktan sonra sorumluluk kabul etmemektedirler. Tarafınıza teslim edilen ürünlerin hasarlı olması durumunda mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturup tarafımıza bilgi veriniz. Ürünlerin eksik olduğunu düşünüyorsanız öncelikle firmamızın faturası ile size gelen ürünleri karşılaştırın. Faturada belirtilen ürünlerden herhangi biri veya birkaçının eksik olduğunu tespit ederseniz mutlaka eksik olan ürünler için kargo görevlisine tutanak tutturun. Faturada belirtilen ürünler ile size teslim edilen ürünler tutuyor, ancak siz yine de ürünlerinizin eksik olduğunu düşünüyorsanız öncelikle “Müşteri Hizmetleri” Bölümünden “Sipariş Takibi” linkini tıklayın. Bu bölümde “Rapor” linkine tıkladığınızda vermiş olduğunuz tüm siparişlere ulaşabilirsiniz. Sipariş numarasını içeren linke tıkladığınızda vermiş olduğunuz siparişin içerdiği tüm ürünleri görebilirsiniz. Eğer fatura bilgisi ile uyuşmayan bir bilgi varsa lütfen tarafımıza bilgi veriniz.


İADE Koşulları

  • İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır.

  • Ambalajı olmayan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve iade nedeninizi belirten bir dilekçeyi göndermelisiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

  • Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler. Kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve kişiye özel ürünlerin iadesi mümkün değildir. Dvd, vcd, cd ve kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb) ürünleri gibi tüm ürünlerde iade alınabilmesi için ambalajının, koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.

  • Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise, o şirketten ürün için iade faturası düzenlenecektir.

  • Not: Anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi'ni Lütfen Sorunuz  Sorun yaşanmaması için lütfen bu uyarımızı dikkate alınız.